Каталог товаров

Акрихин ОАО Со скидкой

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Склад, форма випуску та упаковкаПігулки - 1 таб. Активна речовина: цетиризину дигідрохлорид 10 мг. Допоміжні речовини: карбоксиметилкрохмаль натрію - 2 мг, крохмаль кукурудзяний - 20 мг, кремнію діоксид - 1.2 мг, лактози моногідрат - 31 мг, магнію стеарат - 2.5 мг, натрію лаурилсульфат - 0.3 мг, повідон - 4 мг, 9 мг. Склад оболонки: гіпромелоза – 3.4 мг, макрогол 6000 – 0.6 мг. 20 шт. - блістери (1) - пачки картонні.Опис лікарської формиТаблетки, покриті плівковою оболонкою від білого до кремового кольору, довгасті, двоопуклі, з ризиком на одному боці.Фармакотерапевтична групаБлокатори периферичних гістамінових H1-рецепторів. Чинить протиалергічну дію. Впливає на ранню гістамінозалежну стадію алергічних реакцій, зменшує міграцію еозинофілів, обмежує вивільнення медіаторів запалення на пізній, клітинній стадії алергічних реакцій. Попереджає розвиток та полегшує перебіг алергічних реакцій, надає протисвербіжну дію. Практично не чинить антихолінергічної та антисеротонінової дії. У терапевтичних дозах немає седативного ефекту. Дія препарату проявляється через 20 хв (50% пацієнтів), через 60 хв (95% пацієнтів) після прийому препарату і триває до 24 год.ФармакокінетикаВсмоктування Після прийому внутрішньо цетиризин швидко і добре всмоктується із ШКТ. C max  у плазмі досягається через 30-60 хв. Прийом їжі не істотно впливає на величину абсорбції, проте в цьому випадку швидкість всмоктування незначно знижується. Розподіл Зв'язування із білками плазми становить 93%. Vd становить близько 0,5 л/кг. Не проникає через гематоенцефалічний бар'єр і всередину клітини. При застосуванні препарату у дозі 10 мг протягом 10 днів накопичення препарату не спостерігається. Метаболізм Цетиризин слабо метаболізується у печінці з утворенням неактивного метаболіту. Виведення Близько 70% прийнятої дози цетиризину виводиться нирками переважно у незміненому вигляді. Після одноразового прийому разової дози T1/2 становить близько 10 год. Фармакокінетика в особливих клінічних випадках Діти віком від 2 до 12 років T1/2 становить 5-6 год. При порушенні функції нирок (КК менше 11-31 мл/хв) та у пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі (КК менше 7 мл/хв), T1/2 збільшується в 3 рази, кліренс зменшується на 70%. При хронічних захворюваннях та у пацієнтів похилого віку відзначається збільшення T1/2 на 50% та зменшення кліренсу на 40%.Клінічна фармакологіяБлокатор гістамінових Н1-рецепторів. Протиалергічний препарат.Показання до застосуванняСезонний та цілорічний алергічний риніт; алергічний кон'юнктивіт; поліноз (сінна лихоманка); кропив'янка (в т.ч. хронічна ідіопатична); сверблячі алергічні дерматози (в т.ч. атопічний дерматит, нейродерміт); набряк Квінке.Протипоказання до застосуванняДитячий вік віком до 6 років; вагітність; період лактації (грудне вигодовування); - підвищена чутливість до компонентів препарату. З обережністю слід призначати препарат при хронічній нирковій недостатності середнього та тяжкого ступеня (потрібна корекція режиму дозування), а також хворим похилого віку (можливе зниження клубочкової фільтрації).Вагітність та лактаціяЦетиризин-Акріхін не рекомендують застосовувати при вагітності. За необхідності застосування препарату в період лактації слід вирішити питання про припинення грудного вигодовування. Застосування у дітей Протипоказано: дитячий вік до 6 років.Побічна діяЗ боку травної системи: сухість у роті; в окремих випадках – диспепсія, біль у животі, метеоризм. З боку центральної нервової системи: в окремих випадках – головний біль, сонливість, запаморочення, збудження. Алергічні реакції: у поодиноких випадках – кропив'янка, ангіоневротичний набряк, задишка (пацієнт має бути попереджений про необхідність негайного припинення прийому препарату). Препарат загалом добре переноситься.Взаємодія з лікарськими засобамиПри одночасному застосуванні Цетиризин-Акріхін з теофіліном можливе збільшення частоти побічних ефектів.Спосіб застосування та дозиДорослим та дітям старше 12 років призначають 10 мг (1 таб.)/добу. Дітям віком від 6 до 12 років препарат призначають по 5 мг (1/2 таб.) 2 рази на добу вранці та ввечері або по 10 мг (1 таб.) 1 раз на добу. При нирковій недостатності дозу слід зменшити у 2 рази. При порушеннях функції печінки дозу підбирають індивідуально, особливо за одночасної ниркової недостатності. Пацієнтам похилого віку з нормальною функцією нирок корекція дози не потрібна. Препарат можна приймати незалежно від їди, переважно ввечері. Таблетки слід ковтати повністю, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води.ПередозуванняСимптоми: сонливість (при одноразовому прийомі препарату у дозі понад 50 мг); у дітей – занепокоєння, підвищена дратівливість; можливий антихолінергічний ефект (затримка сечовипускання, сухість у роті, запор). Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля; за необхідності проводять симптоматичну терапію. Гемодіаліз неефективний.Запобіжні заходи та особливі вказівкиЗ обережністю призначають препарат особам похилого віку та пацієнтам з порушеннями функції печінки та нирок. Пацієнта слід попередити про необхідність повідомляти лікаря про будь-які побічні ефекти на фоні прийому препарату. Пацієнта слід попередити про необхідність уникати одночасного застосування Аллертеку з іншими лікарськими засобами без призначення лікаря. Даних щодо взаємодії цетиризину з етанолом дотепер не отримано, незважаючи на це вживання алкоголю на тлі застосування препарату Цетиризин-Акріхін не рекомендується. Використання у педіатрії Препарат не призначають дітям віком до 6 років. Вплив на здатність до керування автотранспортом та управління механізмами З обережністю призначають препарат пацієнтам, які займаються потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.Умови зберіганняПри кімнатній температуріУмови відпустки з аптекБез рецептаВідео на цю тему
Быстрый заказ
Склад, форма випуску та упаковкаГель - 100 г. активні речовини: троксерутин у перерахунку на 100 % речовина – 2 г, гепарин натрію у перерахунку на суху речовину – 0,25 г (30000 МЕ), декспантенол у перерахунку на 100 % речовина – 5 г; допоміжні речовини: фенілетанол 1 г, пропіленгліколь 10 г, карбомер 940 або 980 0,8 г, трометамол 0,4 г, вода очищена до 100 г. По 40 або 100 г у тубі алюмінієвої. Кожна туба разом із інструкцією із застосування у пачці з картону.Опис лікарської формиПрозорий або майже прозорий гель світло-жовтого кольору із специфічним запахом.Фармакотерапевтична групаАнтикоагулянтний засіб прямої дії для місцевого застосування + інші препарати.ФармакокінетикаПри місцевому застосуванні активні речовини швидко всмоктуються шкірою. Гепарин накопичується у верхніх шарах і активно зв'язується з протеїнами шкіри, декспантенол проникає у всі шари шкіри та перетворюється на пантотенову кислоту, троксерутин через 30 хвилин виявляється в дермі, а через 2-5 годин у підшкірній жировій клітковині.ФармакодинамікаВенолайф® гель - комбінований препарат для зовнішнього застосування, фармакологічні властивості якого зумовлені дією речовин, що входять до його складу. Гепарин – антикоагулянт прямої дії, природний протизгортаючий фактор організму – має протизапальну дію, сприяє регенерації сполучної тканини за рахунок пригнічення активності гіалуронідази; перешкоджає тромбоутворенню, активує фібринолітичні властивості крові; покращує місцевий кровообіг. Декспантенол – провітамін В5 – у шкірі перетворюється на пантотенову кислоту, що входить до складу коензиму А, який відіграє важливу роль у процесах ацетилювання та окислення; покращуючи обмінні процеси, декспантенол сприяє регенерації пошкоджених тканин; покращує всмоктування гепарину. Троксерутин – ангіопротекторний засіб; має Р-вітамінну активність (знижує судинно-тканинну проникність і ламкість капілярів), сприяє нормалізації мікроциркуляції та трофіки тканин, зменшує застійні явища у венах та паравенозних тканинах, має антиексудативну та протизапальну дію.Показання до застосуванняНабряково-больовий синдром та мікроциркуляторно-трофічні порушення, зумовлені венозною недостатністю нижніх кінцівок (варикозне розширення вен, гострий та хронічний тромбофлебіт, посттромбофлебітичний синдром, хронічний лімфостаз). Травми м'яких тканин (гематоми, вивихи, розтягнення). Для прискорення грануляції та епітелізації трофічних виразок у фазі регенерації (за відсутності вираженої ексудації).Протипоказання до застосуванняПідвищена чутливість до компонентів препарату, відкриті інфіковані рани або рани із рясним ексудуванням у місці нанесення, дитячий вік до 1 року.Вагітність та лактаціяМожливе застосування препарату Венолайф при вагітності та в період лактації.Побічна діяМожливі місцеві прояви алергічних реакцій (шкірний висип, свербіж).Взаємодія з лікарськими засобамиВзаємодія препарату з іншими лікарськими засобами не виявлена.Спосіб застосування та дозиЗовнішньо. Наносять тонким шаром на уражену область 2-3 рази на добу, рівномірно розподіляючи по поверхні шкіри легкими рухами, що втирають, до повного вбирання. Курс лікування становить 2-3 тижні. Необхідність подальшого лікування визначає лікар, виходячи з тяжкості патологічного процесу та результатів клінічних аналізів. При рецидиві захворювання курс лікування можна проводити 2-3 рази на рік. При трофічних виразках зі слабкою ексудацією перед застосуванням препарату ранову поверхню очищають від ексудату та некротичних тканин, при необхідності промивають розчином перекису водню 3%, нітрофуралу 1:5000 або хлоргексидійну біглюконату 0,05% і просушують. Гель наносять рівномірним тонким шаром таким чином, щоб вся уражена поверхня була покрита препаратом і накладають стерильну марлеву пов'язку. Зміну пов'язок проводять 1 раз на добу. При відкритому способі лікування препарат наносять 1-2 рази на день. Тривалість лікування визначається динамікою епітелізації.ПередозуванняПередозування малоймовірне у зв'язку з малою системною абсорбцією компонентів гелю.Запобіжні заходи та особливі вказівкиВенолайф® не призначений для застосування в офтальмології, для інтравагінального та ректального введення.Умови відпустки з аптекБез рецептаВідео на цю тему